پست وبلاگ

چارچوب مدل RACE در دیجیتال مارکتینگ

قیف Race

چارچوب مدل RACE در دیجیتال مارکتینگ، همانطور که از نامش پیداست چارچوب و یا مدلی است که فعالیت‌های کلیدی به همراه شاخص های کلیدی عملکرد آن را در دیجیتال مارکتینگ ارائه می‌دهد.

مشاهده مطلب

بازاریابی مبتنی بر حساب

بازاریابی مبتنی بر حساب

بازاریابی مبتنی بر حساب، یک استراتژی بازاریابی تجاری است که منابع را بر روی مجموعه ای از حساب های مشتریان هدف در یک بازار متمرکز می کند.

مشاهده مطلب

سئو SEO

سئو

سئو SEO به مجموعه اقداماتی گفته می شود، برای بهتر دیده‌شدن یک وب‌سایت یا یا صفحه هاتی خاص در نتایج جستجو طبیعی (Organic Search) یک موتور جستجو که معروفترین آن گوگل می باشد.

مشاهده مطلب

خرد جمعی

خرد جمعی

خرد جمعی یا هوش جمعی میانگین برآیند نظرات گروهی از افراد به جای استفاده از یک فرد متخصص می باشد. پژوهشگران بر این باور هستند که هوش جمعی از آنجا برمی آید که افراد گروه تا چه اندازه با یکدیگر همکاری می‌کنند. برای نمونه، گروه‌هایی که افراد آن را کسانی با "حساسیت اجتماعی" افزون تر تشکیل می دادند دارای خرد جمعی بالاتری بودند.

مشاهده مطلب

آینده پژوهی چیست؟

آینده پژوهی مشتمل بر مجموعه تلاش هایی که با استفاده از تجزیه و تحلیل منابع، الگوها و ... به تجسم آینده‌های بالقوه و برنامه ریزی برای آن ها می پردازد.

مشاهده مطلب

روند اقتصاد ایران در شش ماهه دوم سال ۱۳۹۹

روند اقتصاد ایران در شش ماهه دوم سال ۱۳۹۹ همانطور که در خبر ها ملاحظه شد، روند هفته های اخیر بورس یک بار دیگر سوال همیشگی "کجا سرمایه گذاری کنیم؟" را زنده کرد. بنابراین در این مقاله سعی دارم به تحلیل روند قتصاد ایران در شش ماهه دوم سال ۱۳۹۹ به پردازم.

مشاهده مطلب

فوتر سایت